O mnie

Nazywam się Aneta Beza i jestem copywriterką.

Pomagam przedsiębiorcom tworzyć angażujące, relacyjne treści, wspierające działania marketingowe, budowanie silnej marki i sprzedaż.

Aneta Beza

Piszę teksty na strony www, blogi, oferty, artykuły sponsorowane, e-booki, posty do social mediów. Ubieram w słowa to, co niewypowiedziane i nadaję lepszego kształtu tekstom, które potrzebują szlifu, zanim pokażą się światu.

Czy wiesz, że słowa mają ogromną moc? Mogą doprowadzić do łez, wywołać uśmiech, skłonić do zakupu, opowiedzieć Twoją historię, pokazać, kim jesteś. Potrafią malować w głowie odbiorcy obrazy, dodając im barw, smaków i zapachów.

Teksty „obrazy” sprawiają, że:

  • odbiorcy czytają,
  • klienci dostrzegają lepszą przyszłość z Twoim produktem i kupują,
  • budujesz relacje,
  • angażujesz społeczność,
  • wzmacniasz pozycję swojej marki.

Zawsze chciałam malować, ale nie mam do tego talentu, dlatego maluję słowami! Jeśli chcesz, abym napisała coś dla Ciebie, skontaktuj się ze mną TUTAJ. Śmiało możesz pisać do mnie na TY. 🙂

Chcesz wiedzieć o mnie więcej? Oto moja historia.

Od dziecka pisałam pamiętniki, książki i marzyłam o tym, by zostać dziennikarką. Z biegiem lat, moje marzenia nabrały wyraźniejszych kształtów. Ukończyłam polonistykę i studia podyplomowe z dziennikarstwa. Wyszłam za mąż, urodziłam dwóch synów. Z miłości do dzieci i pisania założyłam bloga parentingowego www.mamaspace.pl.

Po urlopie wychowawczym nie chciałam wracać na etat. Postanowiłam stworzyć sobie miejsce pracy i zostać copywriterką. Jak widzisz udało się! 🙂 Robię to, co kocham i krok po kroku realizuję swoje marzenia.

Prywatnie

Życiowa optymistka w 90% 😉 i szczęśliwa kobieta. Głęboko wierzę w siłę pozytywnego myślenia i słowa N. V. Peale „Możesz, jeśli myślisz, że możesz”. Doceniam to, co mam i cieszę się zwykłą codziennością. Inspirują mnie książki, ciekawi ludzie, podcasty.

Uwielbiam czytać i spędzać czas na łonie natury. Relaksuję się ćwicząc jogę w domowym zaciszu przy dźwiękach Sacred Earth, jeżdżąc na rolkach i rowerze. Nieustannie pokonuję własnego lenia i staram się biegać.